Uudised

 • P
  06
  dets.
  2020
  P
  31
  jaan.
  2021

  Ashtanga Jooga Kursus Algajatele

  6. detsember - 31. jaanuar

  Pühapäeviti 16.00 - 17.15

  Kui sügis on läinud sellise hooga, et  on sind jalust rabanud. Ära torma! Loo uus kvaliteet oma elule - Ashtanga vinyasa jooga meetod - suurepärane viis enda tundmaõppimiseks. Suurem ulatus liigutustesse, vähem hirmu, vähem muret, selgem pea.

  Esimene kord, 6. dets. on tund kell 19.00 - 20.00. Edaspidi pühapäeviti kell 16.00

  Kui Sind huvitab see teema või oled lihtsalt uudishimulik, siis see kursus juba sobib Sulle. Käime läbi kogu esialgse parktika. Plaanis on liikuda rahulikus tempos, selgitada kõike, mis huvi pakub ja teemaks tuleb. Keskendume füüsilisele praktikale, kuid proovime ka lihtsamaid hingamisharjutusi ja tutvume meditatsiooniga. Üks samm korraga ja ashtanga joogas algab see kontakti loomisest oma kehaga, st. õpime asanaid ja kuna tegemist on vinyasa meetodiga, siis liitub sellega spetsiifiline jooga hingamise tehnika - ujjayi hingamine. Parem kontakt oma kehaga, suurem liigutuste ulatus, rahulikum meel, teravam keskendumisvõime, kõik see loob võimaluse teha oma elus paremaid valikuid.

  Alusta oma teekonda iseenda juurde ja "Be the master of your mind!"
  Osalustasu (9x) 85€
  Ühe kuu kaupa (4x) 50€                                                                                                                                                      1x 15€

 • K
  02
  juuni
  2021
  K
  28
  juuli
  2021
  Näituse 33, II korrus

  Ashtanga Jooga Kursus Algajatele

  2. juun. – 28. juuli kolmapäeviti kell 19.00 - 20.15

  Ashtanga vinyasa jooga meetodit tutvustav kursus, kokku 9 kohtumist. Õpime liikuma tähelepanuga väljast sissepoole kasutades erinevaid “tööriistu”. Rahulikum meel, rohkem ruumi liigutustes, jõud, keskendumine, väljakutsed. Kõik huvilised on oodatud.

  Kursusel käsitleme järgnevaid teemasid:

  • hingamine - Ujjayi tehnika õppimine ja selle kasutamine joogaharjutuses
  • lukud - Bandha' d, mis need on, kus nad asuvad ja kuidas neid kasutada 
  • pilk - Drishti' de olemus, nende tähtsus ning kasutamine joogaharjutuses
  • lugemine - Vinyasa Count, formaat, kuidas ashtaga joogat praktiseerida
  • asendid - õpime ja harjutame ashtaga jooga Asana' id

  Alusta oma teekonda iseenda juurde ja "Be the master of your mind!"
  Osalustasu (9x) 85€
  Ühe kuu kaupa (4x) 50€  ja  1x 15€                                                                                                                                          

  52 53 203
  Registreeru: ashtangajoogatartu@gmail.com

 • E
  06
  sept.
  2021
  K
  13
  okt.
  2021

  15. sept. - 20.okt. igal kolmapäeval 19 - 20

  Pakume eraldi kursust algajatele, et rahulikumas tempos tutvuda selle meetodiga. Kindel grupp, päev ja kellaaeg, et oleks lihtne tulla ja turvaline õppida.

  Õpime asanaid ja vinyasa meetodit. Teeme lihtsamaid hingamis- ning keskendumisharjutusi meele rahustamiseks. Parem kontakt iseendaga, rahulikum meel, teravam keskendumisvõime,  kõik see loob võimaluse teha oma elus paremaid valikuid. See erakordne praktika avab uksed. Alusta teekonda iseenda juurde.

  Ootame just Sind ja võib tulla korduvalt!

  Osaluspanus 75€


Ashtanga Jooga Kool pesitseb nüüd Stuudios Samm. Soovime õpilastele pakkuda tuge ja turvalist keskkonda enda praktika tegemiseks. Meie õpilaste seas on pikaajalisi praktiseerijaid kui ka täiesti uusi alustajaid. Meil on veel tegutsevad grupid Elvas ja Lohkvas. Tunde juhendavad Ülle, Kertu ja Evelyn.

Oled oodatud liituma meie tundidega. Joogakooliga liitumiseks on vajalik eelnevalt läbida vähemalt 1 individuaaltund või sissejuhatav kursus. Esimene algav kursus 11. veeb. – 15. märts 2023


Kui soovid meid kutsuda Ashtanga joogat tutvustama oma sõpradele, töö juurde või mujale, siis kirjuta meile ashtangajoogatartu@gmail.com

Selleks saad kokkuleppel kasutada meie ruume, kus on lisaks joogasaalile ka riietevahetuse ja pesemisvõimalus.