Uudised

 • P
  20
  nov.
  2016

  Toitumisest Sille Poolaga

  sille-poola
  Pühapäeval, 20. nov. kell 16.00 vestlusõhtu Sille Poolaga, 2h loeng toitumisest ja 1h küsimused vastused - see saab olema kindlasti midagi väga teistmoodi, kui Sulle näiteks spordiklubi toitumisnõustaja on õpetanud või mida sa ajakirjast loed või koolis räägitakse 🙂 Sille räägib meile müütidest toitumises, vitamiinidest ja toidulisanditest, tervisest, laste toitumisest, mida tähendab terviktoit jpm. ja kõigest veel, mis meid huvitab.
  Sille Poola on blogi www.Paikesetoit.ee asutaja ja raamatu "Toortoidu A ja O" autor, mitmete toitumisalaste artiklite ja konspektide koostaja ning tuntud lektor. Sille on õppinud toitumisnõustamist Eestis, saanud taimedel põhineva instruktori tunnistuse Cornelli Ülikoolist. 2013-2016 on täiendanud ennast :
  - Biokeemia ja Globaalse tervise alal Harvardi Ülikoolis;
  - Inimkeha mikrobioomi alal Colorado Ülikoolis;
  - Vähihaiguse olemuse ja ravi alal Ohio Ülikoolis;
  - Keemilised protsessid ajus sõltuvust tekitavate ainete korral Emory Ülikoolis
  - Toitumisega seotud haiguste molekulaarsete põhjuste alal Potsdami
  Ülikoolis;
  - Toitumine ja tervis: makro- ja mikrotoitained ülesöömine ja alatoitlus ning toidu ohutus osas
  Wageningeni Ülikoolis;
  - Inimfüsioloogia alal Duke Ülikoolis;
  - Spordifüsioloogia alal Melbourne Ülikoolis;
  - Kõhuõõne anatoomia alal Leideni Ülikoolis
  - Liikumine ja inimkeha alal McGilli Ülikoolis
  - Laste toitumine ja tervis; tervislik toitumine alal Stanfordi Ülikoolis.
  Sille on 5 lapse ema ja 1 lapselapse vanaema.
  See on suur rõõm teda meie joogakoolis näha ja kuulda.
  Üritus on tänuraha eest, kaasa võimalusel midagi ühisele lauale (juur- või puuvilja, pähkleid)Palun registreeruda: ashtangajoogatartu@gmail.com


Ashtanga Jooga Kool pesitseb nüüd Stuudios Samm. Soovime õpilastele pakkuda tuge ja turvalist keskkonda enda praktika tegemiseks. Meie õpilaste seas on pikaajalisi praktiseerijaid kui ka täiesti uusi alustajaid. Tunde juhendavad Evelyn ja Ülle.

Oled oodatud liituma meie tundidega. Alustasime osalise tunniplaaniga 1. augustist, 4. septembrist stardime täieliku tunniplaaniga. Joogakooliga liitumiseks on vajalik eelnevalt läbida individuaaltund või sissejuhatav kursus. Esimene algav kursus 17. september – 12. oktoober 2022.


Kui soovid meid kutsuda Ashtanga joogat tutvustama oma sõpradele, töö juurde või mujale, siis kirjuta meile ashtangajoogatartu@gmail.com

Selleks saad kokkuleppel kasutada meie ruume, kus on lisaks joogasaalile ka riietevahetuse ja pesemisvõimalus.