Uudised

 • P
  14
  mai
  2017
  P
  04
  juuni
  2017

  ASANA  ≠ YOGA Asanate sümbolism ja mütoloogia

  Manu                                                                        

  4. juunil, pühapäeval

  17:00-20:00

  Osaluspanus: 15 €

   

   

   

   

   

  „Ahvijumal Hanuman imetles Surya’t (Päikest) sünnist saati. Imikuna põrnitses ta  tihti üles Taevasse ja pidas Päikest eksikombel kõrgel kasvavaks mahlaseks mangoks. Hanuman surus end oma võimsate ahvijalgadega Taeva poole, hüppas ning pistis Päikese suhu. Äkitselt varjas Maad pilkane pimedus ja jumalad mõistsid, et midagi on valesti. Päike küll kõrvetas ahvijumala suud, kuid jonnakas Hanuman ei lasknud oma saagil enne minema lipsata, kui isand Indra paiskas teemantpiksenoole põngerja lõualuust läbi..“ – Päikesetervituse saamisloo algus.

   

  Teine workshop „ASANA  ≠ YOGA“ seerias, mis räägib asanate tähendusest, sümboolikast ja neid saatvatest iidsetest müütidest. Miks esineb number 3 paljudes harjutustes? Miks me vajutame ühe käe matti ja sirutame teise kõrgele üles? Kuidas kõlab Ashtanga vinyasa jooga esimese seeria lugu?

   

  Tutvustus:

  Manu on pühendunud Lino Miele õpilane ja peale pikki rännakuid Indiasse on ta joogateraapia ning –filosoofiapagasiga tagasi kodus. „Ei jõua ära oodata, millal seda maailma kõigiga jagada!“

  Registreeru: ashtangajoogatartu@gmail.com

   


Ashtanga Jooga Kool pesitseb nüüd Stuudios Samm. Soovime õpilastele pakkuda tuge ja turvalist keskkonda enda praktika tegemiseks. Meie õpilaste seas on pikaajalisi praktiseerijaid kui ka täiesti uusi alustajaid. Tunde juhendavad Evelyn ja Ülle.

Oled oodatud liituma meie tundidega. Alustasime osalise tunniplaaniga 1. augustist, 4. septembrist stardime täieliku tunniplaaniga. Joogakooliga liitumiseks on vajalik eelnevalt läbida individuaaltund või sissejuhatav kursus. Esimene algav kursus 17. september – 12. oktoober 2022.


Kui soovid meid kutsuda Ashtanga joogat tutvustama oma sõpradele, töö juurde või mujale, siis kirjuta meile ashtangajoogatartu@gmail.com

Selleks saad kokkuleppel kasutada meie ruume, kus on lisaks joogasaalile ka riietevahetuse ja pesemisvõimalus.