Uudised

 • T
  26
  mai
  2020
  T
  21
  juuli
  2020

  Jätkukursus

  Näituse 33, Fysiocentrumi saal

  Ashtanga Jooga Jätkukursus 26. mai - 21. juuli 2020

  Teisipäeviti 17.00 - 19.00 praktika ja 19.00 loeng, lisaks 1 tund iga nädal omal valikul. Vahel 17.30 Juhendatud tund ja 19.00 loeng. Jälgi tunniplaani!

  26. mail teeb Jätkukursus uue avapaugu 🙂 Oodatud on ka uued liitujad, sest esimesed loengud lähevad kordamisele. Sellel kursusel saavad osaleda ka Ashtanga Jooga Kursus Algajatele läbinud, sest kindlasti on vajalik eelnev kogemus praktikast. Kursus sobib ka neile, kel on jäänud pikem vahe praktikasse ja vajavad hooandjat või uusi teadmisi, et oma parktikas edasi liikuda.

  Kursuse kava näeb ette 2 tundi nädalas. Üks tund oleks teisipäeval, sisaldab 17.00 - 19.00 ashtanga jooga tundi ja 19.00 loengu osa, teise tunni valib osaleja ise joogakooli tunniplaanist.  Aktiivselt tavatundides osalemine on väga oluline jätkukursusel teadmiste omandamiseks ja arenemiseks. KOGEMUS ON KÕIGE PAREM ÕPETUS! Loengute teemad, mida läbime: tehnika ( hüpped, kätele tõus jne.), mantrad, vinyasa süsteem, vigastused, tahe, takistused praktikas ja muud põnevat, mis kõik harjutuses ette tuleb. Jätkame ka hingamisharjutuste ja meditatsiooniga, lisanduvad mõned puhastustehnikad kriya joogast.

  Jätkukursusel võib osaleda korduvalt!

  Osalustasu (18x) 90€ (liikmele, juuni ja juuli liikmetasu maksma ei pea)

  120€ (mitteliikmele)

  üks kuu (9x) 70€

  Kui on soovi, siis kursuse ajal on joogakooli teised ashtanga jooga tunnid 3€

  Õpetab Ülle

  registreerumine: ashtangajoogatartu@gmail.com

  52 53 203


Ashtanga Jooga Kool pesitseb nüüd Stuudios Samm. Soovime õpilastele pakkuda tuge ja turvalist keskkonda enda praktika tegemiseks. Meie õpilaste seas on pikaajalisi praktiseerijaid kui ka täiesti uusi alustajaid. Meil on veel tegutsevad grupid Elvas ja Lohkvas. Tunde juhendavad Ülle, Kertu ja Evelyn.

Oled oodatud liituma meie tundidega. Joogakooliga liitumiseks on vajalik eelnevalt läbida vähemalt 1 individuaaltund või sissejuhatav kursus. Esimene algav kursus 11. veeb. – 15. märts 2023


Kui soovid meid kutsuda Ashtanga joogat tutvustama oma sõpradele, töö juurde või mujale, siis kirjuta meile ashtangajoogatartu@gmail.com

Selleks saad kokkuleppel kasutada meie ruume, kus on lisaks joogasaalile ka riietevahetuse ja pesemisvõimalus.