Uudised

 • P
  20
  sept.
  2020
  P
  15
  nov.
  2020

  Jätkukursus

  Näituse 33. II korrus Fysiocentrumi saal

  Ashtanga Jooga Jätkukursus 20. sept. - 15. nov.

  Pühapäeviti 16.00 - 18.30, lisaks 1 tund iga nädal omal valikul.

  20.septembrist alustab jälle Jätkukursuse grupp. Selle kursusel saavad osaleda kõik endised ja praegused praktiseerijad ning Ashtanga Jooga Kursus Algajatele läbinud. Kindlasti on vajalik eelnev kogemus praktikast!

  Jätkukursus sobib ka neile, kel on jäänud pikem vahe praktikasse ja vajavad hooandjat või uusi teadmisi.

  Kursuse kava näeb ette 2 tundi nädalas. Üks tund oleks pühapäeval 16.30 - 18.30, sisaldab teoreetilist (loeng 1h) ja praktilist (mysore klass) osa, teise tunni valib osaleja ise joogakooli tunniplaanist ja praktiseerib teiste joogatajatega koos. Aktiivselt tavatundides osalemine on väga oluline jätkukursusel teadmiste omandamiseks ja arenemiseks. KOGEMUS ON KÕIGE PAREM ÕPETUS! Pühapäevased teemad, mida läbime: AJ 8-haruline tee, tehnika ( hüpped, kätele tõus jne.), mantrad, vinyasa süsteem, vigastused, tahe, takistused praktikas, erinevad puhastustehnikad  ja muud põnevat, mis kõik harjutuses ette tuleb. Jätkame ka hingamisharjutuste ja meditatsiooniga.

  Osalustasu (18x) 100€ (liikmele, okt. ja nov. liikmetasu maksma ei pea)

  130€ (mitteliikmele)

  üks kuu (9x) 80€

  1 loeng 15€

  Kui on soovi, siis kursuse ajal on joogakooli teised ashtanga jooga tunnid 3€

  Õpetab Ülle

  registreerumine: ashtangajoogatartu@gmail.com

  52 53 203


Ashtanga Jooga Kool pesitseb nüüd Stuudios Samm. Soovime õpilastele pakkuda tuge ja turvalist keskkonda enda praktika tegemiseks. Meie õpilaste seas on pikaajalisi praktiseerijaid kui ka täiesti uusi alustajaid. Meil on veel tegutsevad grupid Elvas ja Lohkvas. Tunde juhendavad Ülle, Kertu ja Evelyn.

Oled oodatud liituma meie tundidega. Joogakooliga liitumiseks on vajalik eelnevalt läbida vähemalt 1 individuaaltund või sissejuhatav kursus. Esimene algav kursus 11. veeb. – 15. märts 2023


Kui soovid meid kutsuda Ashtanga joogat tutvustama oma sõpradele, töö juurde või mujale, siis kirjuta meile ashtangajoogatartu@gmail.com

Selleks saad kokkuleppel kasutada meie ruume, kus on lisaks joogasaalile ka riietevahetuse ja pesemisvõimalus.