Uudised

 • T
  15
  sept.
  2020
  T
  10
  nov.
  2020

  Algajate grupp

  Näituse 33, II korrus (Fysiocentrumi saal)

  Ashtanga Jooga Kursus Algajatele 15. sept. - 10. nov.

  Teisipäeviti kella 19.00 - 20.15

  Kursuse teisel poolel läheb 20.30ni! Pakume eraldi võimalust algajatele. et tutvuda rahulikus tempos selle meetodiga. Kindel grupp, päev ja kellaaeg, et oleks lihtne tulla ning turvaline keskkond õppida 🙂 Sobib suurepäraselt ka uue hoo andmiseks, kui praktikasse on pikem paus tekkinud. Kursusel võib osaleda korduvalt!

  Õpime asanaid ja vinyasa meetodit. Teeme lihtsamaid hingamis- ning keskendumisharjutusi meele rahustamiseks. Kui juhtub, et tunnist ei saa osa võtta, siis selle saab järgi teha mõnes teises meie joogakooli tunnis.

  Meie sooviks on inspireerida Sind avastama iseennast: keha, hirme, piire, soove, mis on Sinu erilised väljakutsed siin elus 🙂 Loetelu on lõputu. See erakordne süsteem avab Sulle ukse.

  Õpetab Ülle

  Kursuse maksumus 85€

  kuu kaupa (4x)  50€

  1 x  15€

  Ootame just Sind


Ashtanga Jooga Kool pesitseb nüüd Stuudios Samm. Soovime õpilastele pakkuda tuge ja turvalist keskkonda enda praktika tegemiseks. Meie õpilaste seas on pikaajalisi praktiseerijaid kui ka täiesti uusi alustajaid. Tunde juhendavad Evelyn ja Ülle.

Oled oodatud liituma meie tundidega. Alustasime osalise tunniplaaniga 1. augustist, 4. septembrist stardime täieliku tunniplaaniga. Joogakooliga liitumiseks on vajalik eelnevalt läbida individuaaltund või sissejuhatav kursus. Esimene algav kursus 17. september – 12. oktoober 2022.


Kui soovid meid kutsuda Ashtanga joogat tutvustama oma sõpradele, töö juurde või mujale, siis kirjuta meile ashtangajoogatartu@gmail.com

Selleks saad kokkuleppel kasutada meie ruume, kus on lisaks joogasaalile ka riietevahetuse ja pesemisvõimalus.