Uudised

 • R
  13
  nov.
  2020
  P
  15
  nov.
  2020

  Talvelaager

  Vihula

  Talvelaager Vihula Mõisas 13. -15. november

  Ashtanga Talvelaager on tänasest müügis! Laager toimub imeilusas Vihula Mõisas, mis asub Eesti põhjarannikul, Lahemaa rahvuspargis!
  LAAGRI HIND on 130€, see sisaldab 3 ashtanga jooga tundi ja kahte spirituaalset paraktikat, 2 õhtusööki ja snäkipausi ning unustamatult mõnusat ja rahulikku koosolemist Eesti ashtanga jooga südames!  
  AGA esimesele 15le kiiremale joogatajale on võimalik kõigest sellest osa saada vaid 99€ eest!
  MAJUTUS, BRUNCH ja SPA
  Laagrihind ei sisalda majutust, selle saab broneerida otse Vihula Mõisas. Selleks saada email märksõnaga ASHTANGA TALVELAAGER kontaktile Kristiina Tänavaots events.vihula@uhotelsgroup.com sulle kehtivad soodustused, standardtoa hinnaks on 66€.
  TINGIMUSED
  Laagrisse koha broneerimiseks ja kõikide küsimuste edastamiseks saada palun email events@goyoga.ee või ashtangajoogatartu@gmail.com. Facebooki kaudu regamine ei kvalifitseeru laagrikoha broneerimisega ning indivuaalse laagrikoha kinnitame ainult laagritasu maksmisel. Early bird piletite eest tuleb maksta koheselt ning need tagasimaksmisele ei kuulu. Tavahinnaga piletite eest saab kokkuleppel maksta ka kahes jaos. Tavahinnaga ostetud pileteid saab tühistada kuni 5.novembrini mille eest rakendub admin tasu 15€.
  Rohkem laagriinfot, sh meie täisprogrammi avaldame lähinädalatel.

Alates 3. mai on joogakooli uksed jälle avatud. Asume Näituse 33, Fysiocentrumi saalis II korrusel. Kohtumisteni


Kui soovid meid kutsuda Ashtanga joogat tutvustama oma sõpradele, töö juurde või mujale, siis kirjuta meile ashtangajoogatartu@gmail.com

Selleks saad kokkuleppel kasutada meie ruume, kus on lisaks joogasaalile ka riietevahetuse ja pesemisvõimalus.