Uudised

 • R
  13
  nov.
  2020
  P
  15
  nov.
  2020

  Talvelaager

  Vihula

  Talvelaager Vihula Mõisas 13. -15. november

  Ashtanga Talvelaager on tänasest müügis! Laager toimub imeilusas Vihula Mõisas, mis asub Eesti põhjarannikul, Lahemaa rahvuspargis!
  LAAGRI HIND on 130€, see sisaldab 3 ashtanga jooga tundi ja kahte spirituaalset paraktikat, 2 õhtusööki ja snäkipausi ning unustamatult mõnusat ja rahulikku koosolemist Eesti ashtanga jooga südames!  
  AGA esimesele 15le kiiremale joogatajale on võimalik kõigest sellest osa saada vaid 99€ eest!
  MAJUTUS, BRUNCH ja SPA
  Laagrihind ei sisalda majutust, selle saab broneerida otse Vihula Mõisas. Selleks saada email märksõnaga ASHTANGA TALVELAAGER kontaktile Kristiina Tänavaots events.vihula@uhotelsgroup.com sulle kehtivad soodustused, standardtoa hinnaks on 66€.
  TINGIMUSED
  Laagrisse koha broneerimiseks ja kõikide küsimuste edastamiseks saada palun email events@goyoga.ee või ashtangajoogatartu@gmail.com. Facebooki kaudu regamine ei kvalifitseeru laagrikoha broneerimisega ning indivuaalse laagrikoha kinnitame ainult laagritasu maksmisel. Early bird piletite eest tuleb maksta koheselt ning need tagasimaksmisele ei kuulu. Tavahinnaga piletite eest saab kokkuleppel maksta ka kahes jaos. Tavahinnaga ostetud pileteid saab tühistada kuni 5.novembrini mille eest rakendub admin tasu 15€.
  Rohkem laagriinfot, sh meie täisprogrammi avaldame lähinädalatel.

Ashtanga Jooga Kool pesitseb nüüd Stuudios Samm. Soovime õpilastele pakkuda tuge ja turvalist keskkonda enda praktika tegemiseks. Meie õpilaste seas on pikaajalisi praktiseerijaid kui ka täiesti uusi alustajaid. Tunde juhendavad Evelyn ja Ülle.

Oled oodatud liituma meie tundidega. Alustasime osalise tunniplaaniga 1. augustist, 4. septembrist stardime täieliku tunniplaaniga. Joogakooliga liitumiseks on vajalik eelnevalt läbida individuaaltund või sissejuhatav kursus. Esimene algav kursus 17. september – 12. oktoober 2022.


Kui soovid meid kutsuda Ashtanga joogat tutvustama oma sõpradele, töö juurde või mujale, siis kirjuta meile ashtangajoogatartu@gmail.com

Selleks saad kokkuleppel kasutada meie ruume, kus on lisaks joogasaalile ka riietevahetuse ja pesemisvõimalus.