Uudised

 • E
  06
  sept.
  2021
  K
  13
  okt.
  2021

  Algajate kursus

  15. sept. - 20.okt. igal kolmapäeval 19 - 20

  Pakume eraldi kursust algajatele, et rahulikumas tempos tutvuda selle meetodiga. Kindel grupp, päev ja kellaaeg, et oleks lihtne tulla ja turvaline õppida.

  Õpime asanaid ja vinyasa meetodit. Teeme lihtsamaid hingamis- ning keskendumisharjutusi meele rahustamiseks. Parem kontakt iseendaga, rahulikum meel, teravam keskendumisvõime,  kõik see loob võimaluse teha oma elus paremaid valikuid. See erakordne praktika avab uksed. Alusta teekonda iseenda juurde.

  Ootame just Sind ja võib tulla korduvalt!

  Osaluspanus 75€


Ashtanga Jooga Kool pesitseb nüüd Stuudios Samm. Soovime õpilastele pakkuda tuge ja turvalist keskkonda enda praktika tegemiseks. Meie õpilaste seas on pikaajalisi praktiseerijaid kui ka täiesti uusi alustajaid. Meil on veel tegutsevad grupid Elvas ja Lohkvas. Tunde juhendavad Ülle, Kertu ja Evelyn.

Oled oodatud liituma meie tundidega. Joogakooliga liitumiseks on vajalik eelnevalt läbida vähemalt 1 individuaaltund või sissejuhatav kursus. Esimene algav kursus 11. veeb. – 15. märts 2023


Kui soovid meid kutsuda Ashtanga joogat tutvustama oma sõpradele, töö juurde või mujale, siis kirjuta meile ashtangajoogatartu@gmail.com

Selleks saad kokkuleppel kasutada meie ruume, kus on lisaks joogasaalile ka riietevahetuse ja pesemisvõimalus.