Uudised

 • L
  17
  sept.
  2022
  K
  12
  okt.
  2022

  Uus kursus algajatele

  Aparaaditehas, Stuudio Samm

  Algajate kursus 17. sept. - 12. okt.

  2x nädalas (puudutud tunde saab järgi teha teistes grupitundides)
  Laupäeval 10.00-11.30 (teooria-tehnika)
  Kolmapäeval 19.00-20.00 (praktika)

  Ashtanga jooga algajate kursus annab õpilasele põhilised teadmised, et alustada enda praktikaga.

  Me räägime elulistest teemadest, mis kaasnevad jooga praktikaga. Suures osas seisneb kursus asanate ehk jooga asendite õppimises ja nende järjekorra meelde jätmises. Kursusel saad teadmiseid ujjayi hingamistehnikast ja  ashtanga jooga vinyasa süsteemist. Meie soov on läheneda igale õpilasele võimalikult individuaalselt ja õpetada vastavalt õpilase suutlikkusest praktikat vastu võtta. Kursus on üles ehitatud nii, et õpilane saab laupäeval omandatud teadmised järgneva nädala kolmapäeval kohe ka praktikasse panna.

  Kursuse hind: 120 eurot (8x)

  registreeri: ashtangajoogatartu@gmail.com


Ashtanga Jooga Kool pesitseb nüüd Stuudios Samm. Soovime õpilastele pakkuda tuge ja turvalist keskkonda enda praktika tegemiseks. Meie õpilaste seas on pikaajalisi praktiseerijaid kui ka täiesti uusi alustajaid. Tunde juhendavad Evelyn ja Ülle.

Oled oodatud liituma meie tundidega. Alustasime osalise tunniplaaniga 1. augustist, 4. septembrist stardime täieliku tunniplaaniga. Joogakooliga liitumiseks on vajalik eelnevalt läbida individuaaltund või sissejuhatav kursus. Esimene algav kursus 17. september – 12. oktoober 2022.


Kui soovid meid kutsuda Ashtanga joogat tutvustama oma sõpradele, töö juurde või mujale, siis kirjuta meile ashtangajoogatartu@gmail.com

Selleks saad kokkuleppel kasutada meie ruume, kus on lisaks joogasaalile ka riietevahetuse ja pesemisvõimalus.