Kakao- ja lauluring

Kutsume sind laulma ja kakaod nautima 25. novembri keskpäeval kell 13.00 Tartu Ashtanga Jooga Kooli. Sündmuse orienteeruv kestus on 2 tundi. Sedapuhku toimub lauluring tavapärasest varasemalt, et peale laulmist ja kakao joomist oleks võimalus ringis tekkivat head energiat oma ülejäänud päevas kasutada.

Ruumi hoiavad Egle ja Marie, kes mõlemad tegutsevad muusikalises koosseisus Metsahaldjad.

Ringis pakume kakaod, mis aitab tulla kohalolusse ja lõdvestusse ning aitab avada häält, et üheskoos oleks julgem laulda.

Egle:
“Muusika ja laulmine on minu ühed lemmiktegevused, mis toovad mulle suurt rõõmu ja õnnetunnet. Olen nüüdseks teinud selliseid lauluringe kaks aastat ja need on aidanud mul nii muusikaliselt kui ka sisemiselt palju areneda. Olen õppinud mitmeid erinevaid pille, kuid hetkel on suurimaks pühendumuseks kitarr, millel ennast väljendada.”

Marie:
“Olen oma tee laulmise ja pillimängu juurde leidnud just tänu sellistes ühislaulmistes osalemisele. Helide loomine on minu jaoks justkui meditatsioon, mis viib enesega suuremasse kontakti ning seeläbi on võimalus endast varjatud tahke avastada. Samuti paelub mind muusika mõju tunnetele ja seisundile. Üksi kodus musitseerida on tore aga koos sõprade ja heade inimestega on veelgi võimsam ja maagilisem. Koos helisemiseni!”

Pääsmed Fientast:
⚜️ Varajane linnuke 20 € (kuni 21.11)
⚜️ Tavapääse 25 €
⚜️ Kohapeal 30 €

⚜️ Joogakooli liikmele kehtib sooduskood!

Kui soovid väga osaleda, aga hind on takistuseks, siis kirjuta meile ja leiame lahenduse! 🙂


Uued ruumid

Ashtanga Jooga Koolil on valminud täiesti uued ruumid, ootame ka uusi huvilisi. Soovime oma õpilastele pakkuda tuge ja turvalist keskkonda joogapraktika tegemiseks. Meie õpilaste seas on pikaajalisi praktiseerijaid kui ka täiesti uusi alustajaid. Meil on veel tegutsevaid gruppe Elvas ja Lohkvas. Tunde juhendavad Ülle, Kertu ja Evelyn.

Oled oodatud liituma meie tundidega. Joogakooliga liitumiseks on vajalik eelnevalt läbida vähemalt 1 individuaaltund või sissejuhatav kursus. Esimene algav kursus jaanuar/veebruar 2024


Kui soovid meid kutsuda Ashtanga joogat tutvustama oma sõpradele, töö juurde või mujale, siis kirjuta meile ashtangajoogatartu@gmail.com

Selleks saad kokkuleppel kasutada meie ruume, kus on lisaks joogasaalile ka riietevahetuse ja pesemisvõimalus.