Uudised

 • K
  30
  nov.
  2016

  Vegan Väljakutse 2016

  Tartu Ashtanga Jooga Kool

  paast-1
  Kutsume Sind osalema Vegan Väljakutses 2016. Kui see teema Sind nii ei huvita, võid ikkagi liituda. Näiteks proovi olla kuu ilma suhkruta või nisujahuta või lihata või kohvita vms. Tee endale väljakutse, katseta see kuu, tee usinalt joogat ja Sa märkad kindlasti, kuidas muudatus Sind mõjutab. Oma osavõtust anna palun teada ashtangajoogatartu@gmail.com, sest võibolla loome eraldi fb grupi, et üksteist toetada ja infot jagada.
  Plaanis on ühine kokkamisõhtu ja koos filmi vaatamine.
  20. nov. tuleb selle ürituse raames joogakooli külla Sille Poola. Sille on suurte kogemuste ja teadmistega toortaimetoitlane. Ta toetab neid, kes kahtlevad või on unustanud, et igaühes on olemas vajalikud teadmised oma tervise ja terviklikkuse jaoks. Äärmiselt huvitav ja inspireeriv inimene.
  Täpsem info kõige selle kohta tuleb varsti. Hakkame aga kõik koos pihta. Saab minna ainult paremaks 🙂


Ashtanga Jooga Kool pesitseb nüüd Stuudios Samm. Soovime õpilastele pakkuda tuge ja turvalist keskkonda enda praktika tegemiseks. Meie õpilaste seas on pikaajalisi praktiseerijaid kui ka täiesti uusi alustajaid. Tunde juhendavad Evelyn ja Ülle.

Oled oodatud liituma meie tundidega. Alustasime osalise tunniplaaniga 1. augustist, 4. septembrist stardime täieliku tunniplaaniga. Joogakooliga liitumiseks on vajalik eelnevalt läbida individuaaltund või sissejuhatav kursus. Esimene algav kursus 17. september – 12. oktoober 2022.


Kui soovid meid kutsuda Ashtanga joogat tutvustama oma sõpradele, töö juurde või mujale, siis kirjuta meile ashtangajoogatartu@gmail.com

Selleks saad kokkuleppel kasutada meie ruume, kus on lisaks joogasaalile ka riietevahetuse ja pesemisvõimalus.