Uudised

Kui soovid meid kutsuda Ashtanga joogat tutvustama oma sõpradele, töö juurde või mujale, siis kirjuta meile ashtangajoogatartu@gmail.com

Selleks saad kokkuleppel kasutada meie ruume, kus on lisaks joogasaalile ka riietevahetuse ja pesemisvõimalus.

 

 • P
  22
  sept.
  2019
  P
  17
  nov.
  2019
  Küütri 1, Athena keskuse pööningusaal

  Ashtanga Jooga Jätkukursus 22. sept. - 17. nov.

  Pühapäeviti 16.30 - 18.00, lisaks 1 tund iga nädal omal valikul.

  22.septembrist alustab kauaoodatud jätkukursuse grupp. Selle kursusel saavad osaleda Ashtanga Jooga Kursus Algajatele läbinud. Vajalik on eelnev kogemus praktikast, kasvõi paar nädalat. Nii, et kui peale algkursust on jäänud paus sisse, tule kohe tundi ja oled 22. sept. valmis 🙂

  Jätkukursus sobib ka neile, kel on jäänud pikem vahe praktikasse ja vajavad hooandjat või uusi teadmisi.

  Kursuse kava näeb ette 2 tundi nädalas. Üks tund oleks pühapäeval 16.30 - 18.00, sisaldab teoreetilist ja praktilist osa, teise tunni valib osaleja ise joogakooli tunniplaanist ja praktiseerib teiste joogatajatega koos. Aktiivselt tavatundides osalemine on väga oluline jätkukursusel teadmiste omandamiseks ja arenemiseks. KOGEMUS ON KÕIGE PAREM ÕPETUS! Pühapäevased teemad, mida läbime: tehnika ( hüpped, kätele tõus jne.), mantrad, vinyasa süsteem, vigastused, tahe, takistused praktikas ja muud põnevat, mis kõik harjutuses ette tuleb. Jätkame ka hingamisharjutuste ja meditatsiooniga, lisanduvad mõned puhastustehnikad kriya joogast.

  Viimane tund toimub esmaspäeval, 18.nov. 

  Osalustasu (18x) 90€ (liikmele, okt. ja nov. liikmetasu maksma ei pea)

  120€ (mitteliikmele)

  üks kuu (9x) 70€

  Kui on soovi, siis kursuse ajal on joogakooli teised ashtanga jooga tunnid 3€

  Õpetab Ülle

  registreerumine: ashtangajoogatartu@gmail.com

  52 53 203

 • E
  18
  nov.
  2019
  E
  13
  jaan.
  2020
  Küütri 1, Athena keskuse pööningusaal

  Ashtanga Jooga Kursus Algajatele

  18. november - 20. jaanuar

  Esmaspäeviti 19.00 - 20.15

  Kui sügis algas sellise hooga, et  on jalust rabanud. Ära torma! Loo uus kvaliteet oma elule - Ashtanga vinyasa jooga meetod - suurepärane viis enda tundmaõppimiseks.
  Kui Sind huvitab see teema või oled lihtsalt uudishimulik, siis see kursus juba sobib Sulle. Käime läbi kogu esialgse parktika. Plaanis on liikuda rahulikus tempos, selgitada kõike, mis huvi pakub ja teemaks tuleb. Keskendume füüsilisele praktikale, kuid proovime ka lihtsamaid hingamisharjutusi ja tutvume meditatsiooniga. Üks samm korraga ja ashtanga joogas algab see kontakti loomisest oma kehaga, st. õpime asanaid ja kuna tegemist on vinyasa meetodiga, siis liitub sellega spetsiifiline jooga hingamise tehnika - ujjayi hingamine. Parem kontakt oma kehaga, rahulikum meel, teravam keskendumisvõime, kõik see loob võimaluse teha oma elus paremaid valikuid.

  Jõuluajal jätame ühe nädala vahele.

   

  Alusta oma teekonda iseenda juurde ja "Be the master of your mind!"
  Osalustasu (9x) 75€
  Ühe kuu kaupa (4x) 45€
  Õpetab Ülle Põldmaa
  52 53 203
  Registreeru: ashtangajoogatartu@gmail.com