Uudised

Alates 19. mai on joogakooli uksed jälle avatud. Asume Näituse 33, Fysiocentrumi saalis II korrusel. Kohtumisteni


Kui soovid meid kutsuda Ashtanga joogat tutvustama oma sõpradele, töö juurde või mujale, siis kirjuta meile ashtangajoogatartu@gmail.com

Selleks saad kokkuleppel kasutada meie ruume, kus on lisaks joogasaalile ka riietevahetuse ja pesemisvõimalus.

 

 • T
  26
  mai
  2020
  T
  21
  juuli
  2020
  Näituse 33, Fysiocentrumi saal

  Ashtanga Jooga Jätkukursus 26. mai - 21. juuli 2020

  Teisipäeviti 17.00 - 19.00 praktika ja 19.00 loeng, lisaks 1 tund iga nädal omal valikul. Vahel 17.30 Juhendatud tund ja 19.00 loeng. Jälgi tunniplaani!

  26. mail teeb Jätkukursus uue avapaugu 🙂 Oodatud on ka uued liitujad, sest esimesed loengud lähevad kordamisele. Sellel kursusel saavad osaleda ka Ashtanga Jooga Kursus Algajatele läbinud, sest kindlasti on vajalik eelnev kogemus praktikast. Kursus sobib ka neile, kel on jäänud pikem vahe praktikasse ja vajavad hooandjat või uusi teadmisi, et oma parktikas edasi liikuda.

  Kursuse kava näeb ette 2 tundi nädalas. Üks tund oleks teisipäeval, sisaldab 17.00 - 19.00 ashtanga jooga tundi ja 19.00 loengu osa, teise tunni valib osaleja ise joogakooli tunniplaanist.  Aktiivselt tavatundides osalemine on väga oluline jätkukursusel teadmiste omandamiseks ja arenemiseks. KOGEMUS ON KÕIGE PAREM ÕPETUS! Loengute teemad, mida läbime: tehnika ( hüpped, kätele tõus jne.), mantrad, vinyasa süsteem, vigastused, tahe, takistused praktikas ja muud põnevat, mis kõik harjutuses ette tuleb. Jätkame ka hingamisharjutuste ja meditatsiooniga, lisanduvad mõned puhastustehnikad kriya joogast.

  Jätkukursusel võib osaleda korduvalt!

  Osalustasu (18x) 90€ (liikmele, juuni ja juuli liikmetasu maksma ei pea)

  120€ (mitteliikmele)

  üks kuu (9x) 70€

  Kui on soovi, siis kursuse ajal on joogakooli teised ashtanga jooga tunnid 3€

  Õpetab Ülle

  registreerumine: ashtangajoogatartu@gmail.com

  52 53 203

 • K
  10
  juuni
  2020
  K
  05
  aug.
  2020
  Näituse 33, Fysiocentrumi saal

   10. juuni - 5. august, kolmapäeviti kell 19.00 - 20.15 

  Plaanis on liikuda rahulikus tempos, selgitada kõike, mis huvi pakub ja teemaks tuleb. Keskendume füüsilisele praktikale, kuid proovime ka lihtsamaid hingamisharjutusi ja tutvume meditatsiooniga. Üks samm korraga ja ashtanga joogas algab see kontakti loomisest oma kehaga, st. õpime asanaid ja kuna tegemist on vinyasa meetodiga, siis liitub sellega spetsiifiline jooga hingamise tehnika - ujjayi hingamine. Parem kontakt oma kehaga, rahulikum meel, teravam keskendumisvõime, kõik see loob võimaluse teha oma elus paremaid valikuid.

  Sobib kõigile huvilistele. Eriti neile, kes on valmis väljakutseteks, soovivad muutuda, uurida  ja tundma õppida iseennast 🙂

  Alusta oma teekonda iseenda juurde ja "Be the master of your mind!"

  Osalustasu (9x)          i75€

  Ühe kuu kaupa (4x)  45€

  Üks kord                      12€

  Õpetab Ülle Põldmaa

  52 53 203

  Registreeru: ashtangajoogatartu@gmail.com