Kuutasud

Septembrist 2023

kuni 5x                                   50€, soodushind 45€
 
6x ja rohkem                          75€, soodushind 70€
 
Juuli                                       25€ (kui ei osale suvelaagris)
 
August                                   25€ (kui ei alusta veel hooajaga)
 
Proovitund                             20€
Personaaltund (kuni 75min)   40€
 
Kuu eest tasumine  5.  kuupäevaks.
Kui otsustad joogakooliga liituda, siis arvestame Sinuga tundides terve hooaja, so. liitumisest – 31. augustini.  Juulis toimub suvelaager ja siis puhkame veidi, augustis töötame osalise tunniplaaniga. Kui Sa otsustad kuutasu muuta või loobuda oma kohast, siis palume sellest teatada üks kuu ette (jooksev kuu kuulub tasumisele).
  • kuutasu kehtib ka siis, kui kuu jooksul kõikides tundides ei osaletud
  • soodushind kehtib kuni 22-aastastele (üli-) õpilastele
 

Teenused

Meie hubast joogasaali saab tunniplaanivälistel aegadel rentida. Saali suurus on 65m2 , eesruum garderoobiga 25m2, duširuum ja tualettruum.  Hind kokkuleppel.

Otsid head ideed oma üritusele

Meid saab kutsuda ka joogakoolist välja. Soovid oma sõpradele/töötajatele pakkuda joogatundi, hingamisharjutusi, joogateemalist loengut vms. Ürituse saab teha ka joogakooli saalis. Hind kokkuleppel.

Meie juures saab pidada ka sünnipäeva. Teeme joogaliku töötoa või koostöös Kuuenda Planeediga saab korraldada põneva töötoa  siiditrüki osas. Võimalus tellida taimetoidu või vegan laud. 

Hind kokkuleppel.

 

Kinkekaart

Tartu Ashtanga Jooga Kooli kinkekaart – parim kingitus on võimalus!
Kinkekaardi saad osta meie joogakoolist ja väärtuse saad anda talle ise. Kinkekaart kehtib 6 kuud, kui ei ole märgitud teisiti.

Müügil raamat 

Kõige olulisem raamat, mis ühel ashtanga jooga huvilisel peaks olema. Sisaldab Lino intervjuud ja I, II, III,  IV seeriat piltidega, lisaks selgitused yoga chikitsa kasulikust mõjust. Kõvade kaantega, seda tahaks endalegi :).

Hind 40€

 

Müügil joogamatid (punast värvi)

Matti saab testida, meil on üldkasutuses just sellised Rishikesh Premium 60 mustad matid. Kui kahtled, siis tee üks joogatreening sellel matil. 

Mõõdud: 183cm x 60cm x 4,5mm. 

  • Materjal on väga tihe ja amortiseeruv.
  • Mattidel on ökomärgis.
  • Lihtne hooldada (on masinas pestav, kuni 30 kraadi, mitte tsentrifuugida) Meie peseme ikkagi käsitsi!
  • Kaal 1.75 kg
  • Pakume punast värvi.
  • Matt võib esimesed 10 treeningut olla veidi libe. Soovitame enne esimest kasutamist matti loputada nõrga õunaäädika lahusega või hõõruda märjalt meresoolaga. 

Hind 45€

 

Kandes Tartu Ashtanga Jooga Kooli logoga tooteid näitad teed ja eeskuju, toetad meie joogakooli tegemisi ja soovi tuua igas inimeses välja tema tõeline olemus. 

Joogakooli logoga pusad

Materjal: 95% puuvill ja 5% elastaan. Kangas on pehmest ja mõnusast materjalist, ei veni kandmisel välja ega tuhmu pesus. Kasutatud on kvaliteetseid Öko-Tex Standard 100 tähisega kangaid. Saadaval ühevärvilisi kui ka kahevärvilisi pusasid, viimaste puhul on kasutatud kanga jääke. Varrukad on raglaan lõikega ja sobivad nii naistele kui ka meestele. Ühevärvilistel pusadel on varrukad 5 cm pikemad. Praegu saadaval suurused S – XL. Made in Estonia.  Näita kuhu sa kuulud.

Hind 60€

Joogakooli logo ja mantraga maikad

Lokah Samastah Sukinho Bhavantu ( Olgu kõik olendid kõikjal õnnelikud ja vabad. See on universaalne soov kõigi olendite õnneks ja heaoluks). Võimsa mantraga väestatud joogasärk. Eriti mõnus materjal – orgaaniline puuvill (see ei talu kuivatit!). Tekst kvaliteetses siiditrükis. Saadaval musta ja valget värvi, tooted XS – L suurused.

Hind 20€

Joogamati kotid

Rõõmsvärvilistest ja mustrilistest Aafrika kangastest joogamati kotid toovad päikest südamesse. Ostuga oled andnud oma panuse toetamaks 5 noort Uganda naist, kes liiguvad ratastoolis. Joogamati kotid on nende käsitöö.

Kotil on üks pikk sang, millega matt üle õle visata. Kotisuu sulgemiseks on lihtne nöör. Kott on seest kaetud musta puuvillase voodrikangaga.

Materjalid: puuvill, sünteetiline nöör. Kangad võivad anda värvi, pese eraldi ja 30 kraadi juures.

Mõõdud:

keskmine (M): põhja läbimõõt 15 cm, pikkus 67 cm

suur (L): põhja läbimõõt 18 cm, pikkus 71 cm

Hind 15€