Kuutasud

Septembrist 2023

kuni 5x                                  50€, soodushind 45€
 
6x ja rohkem                       75€, soodushind 70€
 
Juuli                                       25€ (kui ei osale suvelaagris)
 
August                                   25€ (kui ei alusta veel hooajaga)
 
Proovitund                          20€
Personaaltund (kuni 75min)   40€
 
Kuu eest tasumine  5.  kuupäevaks.
Kui otsustad joogakooliga liituda, siis arvestame Sinuga tundides terve hooaja, so. liitumisest – 31. augustini.  Juulis toimub suvelaager ja siis puhkame veidi, augustis töötame osalise tunniplaaniga. Kui Sa otsustad kuutasu muuta või loobuda oma kohast, siis palume sellest teatada üks kuu ette (jooksev kuu kuulub tasumisele).
  • kuutasu kehtib ka siis, kui kuu jooksul kõikides tundides ei osaletud
  • soodushind kehtib kuni 22-aastastele (üli-) õpilastele
 

Teenused

Otsid head ideed oma üritusele

Meid saab kutsuda ka joogakoolist välja. Soovid oma sõpradele/töötajatele pakkuda joogatundi, hingamisharjutusi, joogateemalist loengut vms. Ürituse saab teha ka joogakooli saalis. Hind kokkuleppel.

 

Kinkekaart

Tartu Ashtanga Jooga Kooli kinkekaart – parim kingitus on võimalus!
Kinkekaardi saad osta meie joogakoolist ja väärtuse saad anda talle ise. Kinkekaart kehtib 6 kuud, kui ei ole märgitud teisiti.

Müügil raamat 

Kõige olulisem raamat, mis ühel ashtanga jooga huvilisel peaks olema. Sisaldab Lino intervjuud ja I, II, III,  IV seeriat piltidega, lisaks selgitused yoga chikitsa kasulikust mõjust. Kõvade kaantega, seda tahaks endalegi :), sobib hästi kingikotti. 

 

Müügil joogamatid (hetkel otsas!)

Matti saab testida, meil on üldkasutuses just sellised Rishikesh Premium 60 mustad matid. Kui kahtled, siis tee üks joogatreening sellel matil.

Mõõdud: 183cm x 60cm x 4,5mm

  • Materjal on väga tihe ja amortiseeruv.
  • Mattidel on ökomärgis.
  • Lihtne hooldada (on masinas pestav, kuni 30 kraadi, mitte tsentrifuugida) Meie peseme ikkagi käsitsi!
  • Kaal 1.75 kg
  • Pakume pruunikat/taupe värvi (väga praktiline valik).
  • Matt võib esimesed 10 treeningut olla veidi libe. Soovitame enne esimest kasutamist matti loputada nõrga õunaäädika lahusega või hõõruda märjalt meresoolaga.

Joogakooli logoga pusad

Materjal: 95% puuvill ja 5% elastaan. Kangas on pehmest ja mõnusast materjalist, ei veni kandmisel välja ega tuhmu pesus. Kasutatud on kvaliteetseid Öko-Tex Standard 100 tähisega kangaid. Saadaval ühevärvilisi kui ka kahevärvilisi pusasid, viimaste puhul on kasutatud kanga jääke. Varrukad on raglaan lõikega ja sobivad nii naistele kui ka meestele. Ühevärvilistel pusadel on varrukad 5 cm pikemad. Praegu saadaval suurused S – XL. Made in Estonia.  Näita kuhu sa kuulud. Hind 60€